Dwór Czarneckiego Wellness & SPA***
Kup voucher
Oferty

Wesela od 20 do 300 osób

Organizujemy niezapomniane przyjęcia od wielu lat

Zróżnicowana oferta dań

Rewelacyjna atmosfera, piękne dekoracje

W Dworze Czarneckiego spełniają się marzenia o najpiękniejszej imprezie życia - niezapomnianym świętowaniu pierwszych chwil małżeństwa. 

W naszym hotelu dysponujemy czterema klimatyzowanymi salami weselnymi. W zależności od wielkości przyjęcia, możemy w nich ugościć od 20 do 300 osób. W związku z długoletnią działalnością w branży gastronomicznej posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych.

Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego mamy przygotowany szeroki wachlarz usług, by móc spełnić jeśli nie wszystkie, to przynajmniej większość z nich.

Wiemy, że przygotowania do tak ważnego dnia nie są łatwe, dlatego każdej Młodej Parze, która podpisze z nami umowę na organizację wesela, zapewniamy opiekę banquet managera, który chętnie odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości w trakcie planowania imprezy będzie czuwał nad spokojnym i prawidłowym jej przebiegiem w trakcie jej trwania.

fot. Maciej Nowakowski Fotografia

W naszej ofercie weselnej posiadamy kilka zróżnicowanych cenowo wariantów menu do wyboru, przygotowanych przez naszego szefa kuchni. To nie wszystko. Proponujemy również interesujące atrakcje dodatkowe, które bez wątpienia stanowią ciekawe punkty weselnej zabawy.

Fot. Maciej Nowakowski Fotografia

Szanujemy tradycję, dlatego tuż po przyjeździe Państwa Młodych do Dworu Czarneckiego witamy ich dekoracyjnym chlebem z solą, a na koniec zapraszamy do eleganckiego, wygodnego apartamentu małżeńskiego.

Wartością dodaną do wesela organizowanego u nas jest Centrum SPA & Wellness, gdzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym i regenracyjnym oraz pozwolić sobie na głębokie odprężenie w strefie relaksu.

Skontaktuj się z naszym Biurem Organizacji Imprez i zarezerwuj swój termin na wesele: