Dwór Czarneckiego Wellness & SPA***
Kup voucher
Oferty

Rodzinne spotkanie

Ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka

W oczekiwaniu na nowego członka rodziny

Dla wszystkich maturzystów

Serdecznie zapraszamy do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia w Dworze Czarneckiego. Wiemy, jak ważne są najdrobniejsze szczegóły. Dzięki dopracowanym dekoracjom, wyśmienitym potrawom oraz pomocnej obsłudze, która czuwa nad komfortem Gości, przyjęcie zorganizowane u nas będzie niezapomnianym zwieńczeniem tego jakże ważnego wydarzenia.

fot. Karol Milewski

Pierwsza Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka oraz rodziny. Zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego w Dworze Czarneckiego. Nasz lokal to idealne miejsce na ciepłe, rodzinne spotkanie z najbliższymi.

Fot. Karol Milewski

Każdy powód do świętowania jest dobry, a przyjście na świat człowieka to powód lepszy niż jakikolwiek inny. Świętowanie przez przyszłą mamę zbliżających się narodzin potomka to idealna okazja do celebrowania całego cyklu życia. Rytuały związane z czczeniem kobiety w okresie ciąży obchodzi się na wielu kontynentach, niezależnie od lokalnych wierzeń i tradycji.

Świętuj ten czas i celebruj go zanim maleństwo się urodzi. O to właśnie chodzi! Kameralne spotkanie w gronie najbliższych kobiet rozkwita na dobre w Dworze Czarneckiego.

realizacja: Makuszewscy Wedding Planners

Fot. Magda Turowska

pierwszy w życiu, tak wyjątkowy bal wymaga wyjątkowej oprawy. Organizując ją w Dworze Czarneckiego nasz gawarancję niezapomnianych wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci.

źrodło zdjęć: Kurier Poranny - Wojciech Wojtkielewicz

Przed wizytą, której celem ma być zorganizowanie wydarzenia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Biurem Organizacji Imprez w celu ustalenia terminu spotkania.