Dwór Czarneckiego Wellness & SPA***
Kup voucher
Oferty

Zapoznaj się z wnętrzami naszych sal weselnych. Każda z nich jest wymarzonym miejscem na świętowanie miłości wśród rodziny i przyjaciół.

Cechuje je:

  • elegancki wystrój,
  • dworski szyk,
  • starannie zaplanowana przestrzeń,
  • komfortowa przestronność,
  • doskonała akustyka.

aranżacja: Dekoracje ślubne Cuento

Poznaj pełne elegancji wnętrza

Usytuowana na parterze, tuż obok recepcji hotelu, Sala Kryształowa to największa z naszych sal weselnych, w której mogą Państwo przyjąć od 150 do nawet 300 gości.

dekoracja: Dekoracja Ślubne - Cuento

Przestronne wnętrze urządzone jest w stylu klasycznym lub historycznym, nadającym wyjątkowy urok i wytworność całej sali. Panuje tu przyjemna atmosfera sprzyjająca celebracji weselnej. Sala Cesarska jest odpowiednio przystosowana do przyjęcia większej liczby gości. Jej rozległe wnętrze może pomieścić zarówno dużą liczbę stołów dla gości, jak i przestrzeń do tańca i zabawy.

Sala jest zorganizowana w taki sposób, aby zapewnić wygodne rozmieszczenie gości. Stoły zastawione są w eleganckie nakrycia, tworząc przy tym dogodne miejsce do serwowania potraw i napojów. Na środku sali znajduje się obszar do tańca, gdzie goście mogą bawić się i tańczyć przez całą noc.

Sala Lustrzana urzeka swoim eleganckim i nowoczesnym wystrojem. Charakteryzuje się dużymi lustrami, które optycznie powiększają przestrzeń i dodają blasku. W połączeniu z delikatnym oświetleniem tworzą romantyczną i magiczną atmosferę.

Sala Restauracyjna cechuje się eleganckim i nowoczesnym wystrojem, tworząc przyjemną i przytulną atmosferę. Wnętrze jest utrzymane w stonowanych kolorach, co pozwala na łatwe dopasowanie dekoracji do wybranego motywu weselnego.

Sala Restauracyjna jest przestronna i może pomieścić zarówno mniejsze, jak i większe wesela. Istnieje możliwość elastycznego dostosowania przestrzeni, tak aby sprostać Państwa potrzebom i liczbie gości.

fot. Fxphotos

Umiejscowiona tuż obok Dworu Czarneckiego Karczma to doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych w sezonie letnim.

wyjątkowa przestrzeń pod organizację Ślubu na świeżym powietrzu, tuż obok sali weselnej.

dekoracje: Aida Studio Usług Dekoratorskich